Skip to main content

Google translator. Select English for the site content automated translating. Vajuta üleval paremas nurgas EST. Osa materjalist on veel tõlkimata. Kui leiad tõlkimata teksti vali siin ripmenüüst keel (Estonian) tõlkimata osa automaattõlkimise jaoks.

Väga kaua ma ei julgenud seda postitust kirjutama (kuigi idee küpses pikkalt sees).

Mulle mitmed inimesed korduvalt rääkisid: „Sul on vaja finantseerimist sponsoritelt ja fondidest otsima, „crowdfunding“, rahvafinantseering ja nii edasi…  mina aga muid kui viivitasin ja lükkasin asja edasi ning ei julgenud maailmale tunnistada: „Jah ma vajan abi!“. Uhhh… vot ei arvanud, et asi pole nii lihtne. Kõikidele sellistele headele soovitustele ma vastasin: „Miks kellegi üldse hakkab tahtma selliseid nagu meie aidata?“ Mulle aga vastati: „Sa proovi! Te olete toredad, ideed teil on vahvad!“ „Sa proovi, maailm aga vastab!“ Mulle räägiti: „Ära otsusta teiste eest… võib olla kellelegi meeldib aidata just selliseid inimesi nagu teie. Siis see on ÕIGE ASI: abistajale on rõõm, teile abi! Kõigil ju hea siis!“

Heatahtlike soovituste, karmide olude ja pikkade mõtete mõlgutamise survel andis mu edasi  liikumist pärssiv uhkus alla ja avaldas ennast pelglik heasse maailmasse usk (loe usk inimestesse)!

Kui Teil meeldib aidata, kui Teil meeldivad meie ideed ning on soovi meid aidata, siis seda on väga lihtne teha!

> Võib teha ülekanne arvele, mida ma ehituse jaoks kasutan. Summa võib olla üks kõik milline, pea asi, et Teil oleks sellest rõõmu. Me oleme tänulikud iga abi eest!

> Kui soovite meid aidata tegudega (kohale tulla, materjali pakkuda, jagada ideid või muul moel osa võtta) siis kirjutage meile. Olete teretulnud!

> Võib jagada antud postitust (koos viitega kodulehele www.valgusekoda.eu ) sotsiaalmeedias. See on ka tore!

Ma hea meele ja tänulikkusega avaldan kõikide abiliste nimed meie kodulehel. Kui Te mingil põhjusel tahate jääda anonüümseks, siis võite nt. ülekanne tehes selgitusse märkida „Donate noname“.

SWIFT (BIC) EEUHEE2X

Iban: EE801010010364807013

Name: GUZHOV ANDREI

Payment description: “donate” or “donate, noname”

Теги

x

Please add some content in Animated Sidebar block region. For more information please refer to this tutorial page:

Add content in animated sidebar